Робочі зустрічі на окрузі завершуються: які завдання Сергію Лабазюку поставили виборці на осінь

29/08/2021, Робота в окрузі

image

Серпень місяць добігає до кінця, а отже і завершуються робочі поїздки народного депутата України Сергія Лабазюка по селам 188-го округу. В суботу робочий маршрут парламентаря проліг через села Завалійки, Соломна та Ружичанка.

У кожній такій поїздці народному обранцю довелось чимало вислухати про проблеми, які турбують місцевих жителів. Не дивлячись на те, що у кожної громади є ряд окремих питань, та спільним залишається проблематика ремонту доріг, благоустрою територій, транспортування газу, відновлення пільг для дітей війни та пенсійного забезпечення.

Наболіле питання для с. Завалійки – відсутність фельдшера, мешканцям приходиться їздити до лікарень у сусідні села, а через труднощі з дорогою добратися до медичних закладів проблематично.


Чи не в кожному населеному пункті старожили турбуються за працевлаштування молоді, адже більшість з них покидають рідні краї, тому села не мають змоги розвиватися.  До прикладу, жителі села Завалійки цікавилися державними програмами підтримки дрібних фермерів, разом шукали перспективні шляхи розвитку громади та наповнення місцевого бюджету через сплату податків.


Що не скажеш про село Ружичанка. Там є чим пишатися – тільки за останній рік на території громади з’явилося чимало можливостей для працевлаштування. На наступний рік планується створити додаткових 1000 робочих місць. Люди, які прийшли на зустрічі з парламентарем, не лише зверталися з проханнями допомогти у вирішенні питань, але й дякували Лабазюку за те, що вже було зроблено. Зокрема, за ремонт доріг та встановлення дитячих майданчиків.
У селі Соломна з залу лунали схожі питання – проте тут людей турбує швидкісна їзда автомобілістів на відремонтованій дорозі. Кажуть, потрібно зробити вздовж проїжджої частини тротуар, аби в першу чергу діти змогли безпечно добратися до школи. Також місцевих жителів хвилює благоустрій території біля будинку культури. Народний депутат порадив мешканцям провести збори разом зі старостою громади та долучитися до спільної роботи.


«Почув та зібрав «порцію» завдань до нового політичного сезону у Раді. Попри обговорення нагальних питань, докладно розповів людям, чого нам чекати осінню в частині політичного та геополітичного життя. Дякую громадам за активність! Крок за кроком, спільними зусиллями працюємо над позитивними зрушеннями у громадах», - підсумував результати зустрічей Сергій Лабазюк.


Усі села – різні, але проблеми і прагнення у людей схожі скрізь. Усі хочуть працювати на своїй землі та отримувати за це гідну платню. А ще, люди втомились від непевності і прагнуть, аби в Україні якнайшвидше настав мир.