Початок нового навчального року: діти до школи – з подарунками

02/09/2021, Робота в окрузі

image

В середу, 1 вересня, по всій Україні стартував новий навчальний рік. Після літніх канікул та карантинних обмежень учні повернулися за шкільні парти, щоправда – свято Першого дзвоника відбулося переважно для першокласників та випускників. У разі, якщо показники захворюваності погіршяться, навчальні заклади будуть змушені перейти на дистанційну форму навчання.

А поки школярі насолоджувалися зустріччю з друзями та святковою атмосферою, традиційно до урочистостей в школах 188-го округу Хмельниччини долучилися помічники народного депутата України, представника партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Сергія Лабазюка. Вже 9 років поспіль благодійний фонд «МИ ПОРУЧ» не змінює традицію та вручає школярам подарунки – канцилярське приладдя (зошити, кольорові олівці, альбоми та ручки) та спортивний інвентар. 


За словами організаторів, мета благодійної акції – допомогти батькам підготувати дитину до школи. Також до свята Першого дзвоника без подарунків благодійники не залишили і педагогів, нагородивши їх подяками за неоціненну щоденну працю з дітками.


Ще один святковий презент для малечі – вручення спортивного інвентаря та відкриття майданчика в селі Бубнівка Наркевицької ТГ. Раніше уроки фізкультури тут проводили просто неба – за літо на території освітнього закладу за підтримки благодійного фонду «МИ ПОРУЧ» з’явився сучасний спортивний майданчик з тренажерами.
«Велика вдячність фонду за те, що там переймаються нашими проблемами. Адже в нашому селі спортивні майданчики побудовані ще в часи Радянського Союзу. Від тепер уроки фізкультури будуть проводитися з користю для школярів», – ділиться директора Бубнівської загальноосвітньої школи Галина Калинюк.  


За словами керівниці благодійного фонду Сергія Лабазюка «МИ ПОРУЧ», турбота та піклування про дітей, створення комфортних умов для їх навчання та виховання - є пріоритетними напрямками діяльності. Від якості освіти, оснащення в школах та садочках і професійності педагогів залежить наше майбутнє.