Підтримка професійного розвитку молоді - ключове завдання громади

09/03/2021, Робота в окрузі

image

В рамках соціального проекту «Моя професія – мій успіх, моє майбутнє», який 2 березня стартував на Хмельниччині, учні з 23 закладів області протягом п'яти днів змагалися у конкурсі за звання найкращого за дев’ятьма найбільш популярними професіями: електрогазозварника, слюсара, кравця, кухара, автослюсара та інших. 

Старт проекту по розвитку професійної освіти за ініціативи народного депутата від партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Сергія Лабазюка був закладений ще у минулому році під час проведення круглого столу «Співпраця бізнесу і профтехосвіти». Цього року молодь отримала можливість взяти участь у фестивалі професій та продемонструвати свої таланти.  

Зокрема, у стінках Волочиського промислово-аграрного професійного ліцею» учасники фестивалю змагалися за звання кращого столяри, створюючи своїми руками меблі. 


Учасників професійних змагань оцінювало кваліфіковане журі, у складі якого представники підприємств, організацій, установ області відповідно до професійної спрямованості. Після завершення конкурсних днів 12 березня у обласному театрі імені Михайла Старицького буде підбито підсумки професійних змагань та оголошено переможців фестивалю професій «Твій старт в успішне життя», де переможці та учасники будуть відзначені подарунками.


Надалі в планах організаторів проекту не зупинятися, а максимально популяризувати робітничі професії серед місцевої молоді. Нагадаємо, що за підтримки благодійного фонду «Ми поруч» соціальний проект на територіїї Хмельницької області існує вже два роки.