Грузевицькій військовій частині – 80 років

20/12/2020, Робота в окрузі

image

Урочисті заходи з нагоди святкування 80-ї річниці з Дня утворення військової частини А3013, що дислокується у селі Грузевиця Чорноострівської ОТГ. Спеціально до свята приготували урочистий концерт із дотриманням карантинних обмежень – під відкритим небом та із використанням індивідуальних засобів захисту. Особовий склад із знаковою подією привітали, у тому числі, і помічники народного депутата України Сергія Лабазюка.
Військовослужбовці частини мають значні бойові досягнення за час свого існування. Нині, у період загрози цілісності, особовий склад беруть участь в Операціїї Об’єднаних сил.
За мужність, героїзм та з нагоди 80-ї річниці створення військової частини помічник народного депутата України Сергія Лабазюка Олександр Попіль вручив подяки та винагороди кращим військовослужбовцям. Під час виступу він привітав захисників зі святом:
«Вітаю з такою вагомою подією – 80-ю річницею створення військової частини. Ви завжди демонстрували високу професійність, відповідальність і витримку, вірність присязі та військовому обов’язку. Від імені Сергія Лабазюка хочу подякувати вам за мужність, за героїзм», - зауважив Олександр Попіль.