День Прапора з велопробігом у Волочиську та новою поліцейською станцією у Хмельницькому

23/08/2017, Робота в окрузі

image

Волочиськ – Тарноруда – Волочиськ. У День Прапора вже два роки поспіль у Волочиську організовують велопробіг для усіх охочих.
Цього року участь у спортивному дійстві взяли керівники Волочиського району та міста, представники від сільських рад, спортивна юнь міста та їх старші колеги  а ще  народний депутат України Сергій Лабазюк.
«Приємно, що сьогодні ми бачимо багато молоді, що виявили бажання подолати досить немалу дистанцію. Пишаюсь і старшим поколінням, що пліч-о-пліч з молоддю сьогодні долали шлях від Волочиська до Тарноруди та у Волочиськ», - зазначив після пробігу нардеп.

В свою чергу Сергій Пазюк, голова волочиської районної ради каже – їздять вже другий рік головне,  що саме спорт об’єднав усіх.
«На велопробіг ми збираємося вже другий рік поспіль. Сподіваюсь, що це стане для нас граною традицією, що продовжуватиметься і надалі» - сказав посадовець.

Проте не лише велопробіг. Ще один приємний сюрприз, що відбувся сьогодні  - відкриття у обласному центрі на мікрорайоні Озерна поліцейської станції.
Нагадаємо, відкриття ще одного підрозділу поліції у Хмельницькому планувалося вже давно – єдине, що зупиняло це стан приміщення, де мав розміщатися відділок.

Розуміючи потрібність поліцейської станції на Озерній, як на найбільшому мікрорайоні, профінансував усі ремонтні внутрішні та зовнішні роботи  Сергій Лабазюк. На це нардепом було виділено 350 тис. грн.
І вже за півтора місяці часу – приміщення не впізнати.
«Ми дякуємо за підтримку народному депутату Сергію Лабазюку, котрий не аби як допоміг нам у відновлені станції. Завдяки цьому ми сьогодні маємо можливість і відкрити  ще один наш підрозділ», - сказав під час виступу начальник ГУНП в Хмельницькій області Семенишин Микола Олександрович.
На відкриті та врученні ключів від станції поліцейським побував і Сергій Петрович.

«Сили, що вкладені в відновлення ще однієї правоохоронної установи – були не даремні – вже  відсьогодні для кожного мешканця Озерної допомога від правоохоронців буде ближчою та швидшою. Бажаю  усім присутнім  міцного здоров’я, миру, злагоди. Нашим правоохоронцям -  вірності службовому обов’язку та успішної служби на благо Українського народу» - зазначив Сергій Лабазюк.