95-річний ювілей відзначила жителька села Попівці

19/11/2020, Робота в окрузі

image

Мудрість і досвід у поєднанні з енергією та завзяттям – саме так можна охарактеризувтаи Задоянюк Тетяна Павлівна, яка 19 листопада відзначила 95-й День народження. Навіть поважний вік не заважає залишатися жінці у центрі всіх подій свого села Попівці, яке хоч і не є батьківщиною, втім стало для неї рідним
Вона народилася у сусідній Росії, там виросла та вийшла заміж, згодом разом із чоловіком переїхала до України. На долю Тетяни Павлівни випало чимало випробувань – все життя доводилося важко працювати у колгоспі та вдома. Втім, жінка завжди мала стимул, яким для неї слугували рідні. У дітей Тетяна Павлівна вкладала всю душу, завжди навчала бути, насамперед, добрими та чуйними, не проходити повз чужої біди, адже за таким принципом жила сама.
Привітати ювілярку зі святом завітала помічниця народного депутата Сергія Лабазюка Валентина Ряба. Вона побажала Тетяні Павлівні довгих років життя, міцного здоров’я та вручила подарунки.
«Ви – як представниця старшого покоління – надихаєте нас, наступників, на роботу, на самовдосконалення, на постійну працю над собою, попри усі виклики. Ми пишаємо нашими старожилами, які мужньо здолали всі негаразди», - підкреслила Валентина Ряба.
У благодійному фонді Сергія Лабазюка «Ми поруч» вітання ювілярам є традиційними, у такий спосіб дякуючи їм за ту базу, яку вони створили для своїх нащадків.