350 новобранців НАДПСУ склали військову присягу

10/09/2017, Робота в окрузі

image

9 вересня до Національної академії Державної прикордонної служби ім. Б. Хмельницького з’їхалися батьки, почесні гості та друзі молодих курсантів – там 350 першокурсників склали присягу на вірність народу України.
Молода зміна – достойне майбутнє академії.
До сім’ї  прикордонної служби цього року примкнуло 350 молодих курсанти, з них 78 першокурсників академії закінчили військові ліцеї, 23 є кандидатами та майстрами спорту, 12 продовжують військові династії. Серед усіх хлопців своє життя з військовою службою пов’язали ще  25 дівчат. Усього тут зібрали представників з 21 області України.

Уперше за часи існування академії першокурсникам урочисто вручили зелені берети - офіційний головний убір військової форми прикордонника. А ще хвилиною мовчання вшанували 67 захисників кордонів, які загинули в зоні АТО на Сході України. На їх героїчних прикладах тепер навчатимуться і майбутні офіцери.
Привітати курсантів з вагомим кроком у житті, а академію з молодим поповненням завітав і народний депутат України Сергій Лабазюк.

«Вам, дорогі юнаки та дівчата, продовжувати славні традиції батьків та дідів, охороняти мирну працю та спокій українського народу, бути надійною опорою у розбудові незалежної Української держави та її Збройних Сил. Тож здоров’я, сил та натхнення вам, будьте завжди вірними народу України та словам військової присяги!»,  - сказав під час промови Сергій Петрович.

Ритуал прийняття військової присяги завершився урочистим маршем юних курсантів Державної Прикордонної служби України.