Благодійники фонду "МИ ПОРУЧ" влаштували новорічне свято найменшим жителям Хмельниччини

21/12/2021, Робота в окрузі

image

Період різдвяно-новорчіних свят по-справжньому особливий, адже саме у цей час ми поринаємо у казковий світ мрій, сподіваємося та віримо у світле безхмарнє майбутнє. Напередодні довгоочікуваних святкувань  представники благодійного фонду народного депутата України Сергія Лабазюка "МИ ПОРУЧ" відвідали спеціалізовані навчальні заклади та будинки інтернати Хмельниччини, аби подарувати дітлахам трохи позитивних емоцій та приємних солодких дарунків.

У Волочиському центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю на лікуванні перебувають 36 дітей з різними вадами. Попри навчання та відновлення, тут влаштували для вихованців справжнє свято.

«Напередодні новорічних свят хочеться, аби дітки були радісні, аби їхні мрії збулися, а очі світилися від щастя. Тому маємо прикласти усіх зусиль, аби подарувати малечі справжнє різдвяне диво», - переконана директорка КУ «Центр надання соціальних послуг» Волочиської міської ради Лариса Гуцал.


До привітань малечі зі святом у Волочиську долучились й представники благодійного фонду «МИ ПОРУЧ».

«Сьогодні ми завітали до особливих діток з подарунками від Святого Миколая. Побажали кожному найголовнішого - міцного здоров’я, поваги і шани один до одного, любові та здійснення найзаповітніших мрій, адже Миколай виконує побажання найкращих діток»,- зазначила помічниця парламентаря Валентина Ряба.


У Плужнянській гімназії навчається півтори сотні вихованців. Тут пербувають діти із малозабезпечених родин та сироти.

«У закладі навчається 147 учнів із малозахищених сімей, які  перебувають у нас на постійній основі. Маємо гарну матеріально–технічну базу, тому наші вихованці забезпечені усім належним, окрім того, звичайно, гарно піклуємося про них»,- зазначив директор Плужненської гімназії Ростислав Коночук.


Ще два заклади, до яких з подарунками завітали помічники нардепа - Ямпільська та Плужненська спеціалізовані школи. Свої солодкі подарунки отримали й вихованці Хмельницького дитячого будинку. У закладі панують справжні сімейні традиції, тільки от сім'я в прямому сенсі - величезна і складається з 15 діток. 


Усі діти повинні відчувати дух свята, та особливу підтримку потрібно надавати тим, хто в новорічні свята залишається без родин, каже представник благодійного фонду "МИ ПОРУЧ" Олександр Попіль: «Ми не забуваємо ніколи про дітей, завжди їх підтримуємо. Тому сьогодні ми приїхали до малечі, котра позбавлена батьківського піклування. Це такі чудові діти, із усмішками на обличчях вони поділилися їхніми власноруч виробленими витворами та малюнками. Від імені народного депутата Сергія Лабазюка вручили солодкі подарунки, адже діти завжди повинні відчувати свято, незважаючи на обставини». 


Окрім того, святкові подарунки отримали дітлахи ЗДО «Сонечко» села Коров’є, Новоушицької та Голенищенської спеціалізованих шкіл-інтернатів. Загалом, представники благодійного фонду Сергія Лабазюка солодкими пакунками ощасливили близько 25 тисяч дітлахів усієї Хмельницької області.