Вітання ювілярів Хмельниччини

05/04/2021, Робота в окрузі

image

Представники благодійного фонду народного депутата Сергія Лабазюка "Ми поруч" продовжують вітати старожилів громади з днем народження. Традиційно в честь свята ювілярки отримують подяки та подарунки за невтомну працю та вклад у розвиток батьківщини.

Цього разу ювілярок одразу троє. Першою вітання в честь свого 90-ліття приймала жителька села Попівці - Рак Євгенія Вололимирівна. Все життя жінка разом зі своїм чоловіком пропрацювали фельдшерами. У 1993 році Євгенія Володимирівна втратила чоловіка, залишившись зі своїми дітьми. Наразі має 5 окунів і 9 правнуків. Односельчани люблять і поважають колишнью фельдшерку за її добре серце, відданість професії. 


Жителька села Маначин також приймала від представників фонду вітання з 90-річчям. Гетьман Галина Зіновіївна проживає разом із своїми дітьми. Все життя жінка пропрацювала в колгоспі, за свою тяжку і наполегливу працю отримала велику пошану від односельчан. 

І третя іменинниця, яка відсвяткувала своє 100-річчя - жителька села Юхимівці. Все життя трудилася у колгоспі, виховала трьох дітей та пережила війну з голодом. Доля віддячила ювілярці внуками, правнуками та праправнуками.