«Мій керівник – мої виборці», - Сергій Лабазюк провів ряд робочих зустрічей із виборцями

08/08/2018, Робота в окрузі

image

Літо у розпалі. Поки у Верховній Раді України тривають «канікули» народний депутат Сергій Лабазюк активно працює на окрузі із виборцями, аби використати міжсесійний період максимально продуктивно.
Цими днями нардеп провів робочі зустрічі із мешканцями сіл Щаснівка та Вочківці, Волочиського району.

(на фото - робоча зустріч із нардепом у с.Щаснівка)
«Літо – хороша пора, щоб підсумувати результати роботи за перше півріччя, проаналізувати та визначити в якому напрямку потрібно рухатися далі. Мій керівник – люди. Як ваш народний обранець я приїхав почути завдання та думки моїх виборців, які стануть моїм подальшим орієнтиром у роботі в парламенті», - зауважив Сергій Лабазюк.

Спершу політик прозвітував перед людьми про зроблену роботу у Верховній Раді та на окрузі. Проінформував людей, що працює над залученням додаткових коштів у вигляді субвенцій із державного бюджету на розвиток свого округу. Перші додаткові фінансові надходження,  у сумі 5 млн грн, населені пункти отримали ще у липні. Щаснівка та Вочківці не виключення. Зокрема уже у 2018-тому  52 тис грн на придбання мультимедійного комплексу та ноутбуку отримала Щаснівська школа та 15 тис грн на заміну дверей - Вочковецький ФАП.

(на фото - робоча зустріч із нардепом у с. Вочківці)
Господарські проблеми, яких чимало у обох селах, візьмуть до уваги при розподілі наступних траншів державних субвенцій, над якими нині працює у столиці, відмітив нардеп.
Друга частину зустрічі, уже за добри звичаєм, пройшла в форматі активного діалогу. Люди обговорювали із своїм народним обранцем законодавчі зміни та чергові етапи впровадження реформ. Серед найбільш актуальних – незмінно освітня, медична та пенсійна. Клопотали люди також про тарифи й субсидії, а у Вочківцях разом обмірковували над тим, щоб залучати додаткові кошти на розвиток громади шляхом впровадження альтернативних джерел енергії.

Сергій Лабазюк зауважив, що саме у такому конструктиві та розумінні один одного можуть відбутися зміни на краще в країні. Принагідно закликав людей до співпраці та бути свідомими громадянами своєї держави: «Ми програли війну без війни, коли почали «шукати Європу». Не потрібно нам під когось підлаштовуватися. Потрібно відстоювати наші інтереси на наші землі. І починати кожен повинен насамперед з себе: зі свого двору та села бувати разом нашу країну. Я та мій благодійний фонд «Ми поруч» завжди готовий підтримати корисні ініціативи людей».
На підтвердження словам наприкінці обох зустрічей вручив цінні сертифікати на потреби громад, з якими люди напередодні зверталися у громадську приймальню нардепа.

(на фото - Сергій Лабазюк вручає старості села Вочківці сертифікат на ремонт обрядового залу)