Прозвітував та оцінив роботи на місцях. Сергій Лабазюк продовжує спілкування з громадами

28/08/2017, Робота в окрузі

image

25 та 26 серпня у Хмельницькому та Волочиському районах відбулись чергові звіти народного депутата Сергія Лабазюка.
Цими днями нардеп побував у Баглаях, Чабанах, Райківцях та Андрійківцях Хмельницького та Волочиського районів. Традиційно обговорили реформи та зміни в країні. Люди мали змогу на лише прослухати звіт, а й поставити свої, наболілі питання. Одним із таких стало звернення до Сергія Лабазюка, щодо працівника ФАПУ у с. Баглаї. Цю проблему Сергій Петрович  поставив на особистий контроль, адже розуміє наскільки медичний працівник потрібен у селах, де більшість жителів – це старше покоління.

«Про цю проблему знаю, вже зв’язався із керівником ЦПМСД, що в свою чергу пообіцяв надати фельдшера, що буде приїздити до села. Це питання зараз на контролі, тож вже незабаром має вирішитися», - відповів Сергій Лабазюк.

Окрім того вже у Андрійківцях, Хмельницького району нардеп спільно  із старостою села та головою районної ради проінспектували ремонт дороги, що проходить у селі – тут стелять новий асфальт.
Дорожники кажуть, що вже за декілька днів, при сприятливих погодних умов роботи завершать.
У підсумку зустрічей нардеп наголосив, що лише спільно зможуть вирішити ще більше питань, головне за ініціативність громади.

«За ці декілька років нам вже вдалося впоратися із багатьма питаннями, що не були вирішені більше двох десятків років. Проте в планах ще більше. Головне це ініціатива на місцях та небайдужість громади»  - підсумував парламентар.