З традиційними заходами та концертом за участі Ольги Полякової. Волочиськ відсвяткував День Незалежності

25/08/2017, Робота в окрузі

image

24 серпня країна відзначила 26  річницю Незалежності. Урочисті заходи з розвагами та подарунками пройшли і у Волочиську.

З самого  ранку  районе керівництво та народний депутат України Сергій Лабазюк відкрили оновлену дошку пошани та Алею Слави.

Після того традиційно кращі підприємства та установи району та міста пройшлися в урочистій ході центральними вулицями міста.

З 10:00 стартував святковий концерт.  Спочатку усі присутні мали змогу переглянути фільм про здобутки району за 2016 – 2017 роки, після того у присутні схилили голови у спільній молитві за мир та злагоду в Україні.
Традиційно, з рук керівників ОТГ та району, кращі працівники освітньої, медичної соціальної та сфери ЖКГ отримали відзнаки. Нагородив кращих і народний депутат Сергій Лабазюк.

«Цього року нашій країні 26. Дійсно за ці роки у державі пройшли досить вагомі зміни. Приємно, що мій рідний  район став кращим по показникам ОТГ. Але всі ці здобутки були б неможливими без людей, що розвивають район, а це кожен хто трудиться  у різних сферах», - зазначив під час виступу народний депутат Сергій Лабазюк.

Після урочистої частини на площі, від фонду «Ми поруч» були організовані пригощання. Паралельно кожна об’єднана громада   представила свої смаколики, якими пригощала кожного охочого.
Подбали організатори і про наймолодших – для них фонд надав безкоштовні батути на яких діти розважалися досхочу.

Цього дня відбулося і спортивне свято. У футбольних баталіях зійшлися команди з Волочиської міської, Наркевичської та Війтовецької ОТГ.

Вже близько 20:00 на площі яблуку ніде було впасти. Всі присутні очікували на головний сюрприз від Сергія Лабазюка -  співачку країни Ольгу Полякову.

Піднесений настрій та святкова атмосфера тут відчувалися усюди. Адже усі святкували День Народження своєї рідної та неповторної, Богом даної української землі.