«Аби досягти більших результатів, кожен має взяти відповідальність за долю свого населеного пункту» - Сергій Лабазюк

17/08/2017, Робота в окрузі

image

Гарнишівка, Маначин Волочиського району, Ставчинці Антонівка, Мар’янівна Хмельницького району – народний депутат Сергій Лабазюк продовжує звітувати на своєму окрузі.
Цього разу ще 5 населених пунктів мали змогу поспілкуватися  з нардепом та підняти наболілі питання. Загалом у двох годинному спілкуванні у кожному селі, нардепа та громади обговорили реформи освіти, медицини та децентралізації.   Останнє особливо актуальне для людей, адже усі ці населені пункти входять чи до одної, чи до іншої тергромади.

«Кожен із нас має зрозуміти одне – децентралізація – це в першу чергу відповідальність кожного за майбутнє свого населеного пункту та загалом району. Кожен з нас не можу бути байдужим до життя  своєї громади. Тоді ми навчимося берегти те, що є та створити нове – першочергове та необхідне» - сказав під час зустрічі Сергій Лабазюк.
Про загальноукраїнські реформи, законодавство та свою роботу – відповів Сергій Лабазюк, а вже про місцеві проблеми, нагальні питання – голови ОТГ.

Не менш важливими для людей є і проблеми місцевого значення а це дороги, освітлення та вода. Ряд коштів, що виділив Уряд, врахувавши пропозицію Сергія Лабазюка на Хмельницький та Волочиський райони, спрямовані саме на ці статті, проте проблему до кінця не вирішено, голови Чорноострівської та Волочиської міської ОТГ зазначають:

«Сьогодні в новому форматі ми працюємо вже понад півтора року. Ряд питань вдалося закрити, проте звичайно все те, що не робилося понад 25 років за цей період не вирішити. Ми по мірі можливості, спільно з народним депутатом намагаємося максимально закрити проблеми. У ряду сіл проведені водогони, освітлення та інше. Але не в усіх селах є проектно-кошторисна документація, без якої жодна ОТГ не може розпочати роботи, тому зараз головне це пришвидшити цей процес, аби приступити до виконання ваших завдань», - зазначили під час зустрічі голови.