Звернення Сергія Лабазюка до Дня Гідності та Свободи

23/11/2020, Громадська діяльність

image

Дорогі українці! Шановні земляки!
Щорічно 21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи
У цей день ми традиційно пригадуємо події, які змінили хід історії та які вкотре підтвердили наше прагнення до незалежності та бажання будувати Українську Державу. На жаль, українці заплатили високу ціну за утвердження споконвічних цінностей – сотні загиблих та тисячі поранених, тож 21 листопада ми  вшановуємо Героїв, які віддали життя та здоров’я на захист моральних ідеалів.
Сьогодні нас усіх єднає прагнення миру: кожен українець – на фронтах та в тилу – захищає інтереси України та цілісність держави від ворогів. Патріотизм, віра у справедливість, мета забезпечити гідне майбутнє для нас, наших батьків та нащадків роблять нас невразливими, сильними та мужніми. І в такий час ми, як ніколи, згуртовані та націлені на перемогу, готові пройти крізь усі випробування.  
Щира вдячність Героям Небесної Сотні та українським воїнам, які захищають наші кордони на Сході України, всім тим, хто творить вільну, демократичну і суверенну державу. Ваш подвиг – неоціненний для України та кожного її окремого громадянина. Наш обов’язок – продовжити будувати успішну країну.
Вічна слава Героям!
З повагою, Сергій Лабазюк
народний депутат України 
лідер політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Хмельниччина